SR0805JR-071R3L
MFR.Part #
SR0805JR-071R3L
JLCPCB Part #
C5759327
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS