RC0402FR-072M74P
MFR.Part #
RC0402FR-072M74P
JLCPCB Part #
C20161223
Description
-55℃~+155℃ 2.74MΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS