RC0402FR-072M1L
MFR.Part #
RC0402FR-072M1L
JLCPCB Part #
C477638
Description
-55℃~+155℃ 2.1MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS