MFP50SBBD52-51K2
MFR.Part #
MFP50SBBD52-51K2
JLCPCB Part #
C3435644
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS