RC0402FR-0710K5L
MFR.Part #
RC0402FR-0710K5L
JLCPCB Part #
C171695
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS