MFR200FBE73-3K09
MFR.Part #
MFR200FBE73-3K09
JLCPCB Part #
C1389671
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS