RC0402DR-0711KL
MFR.Part #
RC0402DR-0711KL
JLCPCB Part #
C4222325
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS