AC2010FK-0764R9L
MFR.Part #
AC2010FK-0764R9L
JLCPCB Part #
C4021669
Description
-55℃~+155℃ 64.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS