RC0402BR-071M07L
MFR.Part #
RC0402BR-071M07L
JLCPCB Part #
C20161195
Description
-55℃~+155℃ 1.07MΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS