RC0201JR-07620RL
MFR.Part #
RC0201JR-07620RL
JLCPCB Part #
C138093
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 620Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS