FMP100FTF52-90K9
MFR.Part #
FMP100FTF52-90K9
JLCPCB Part #
C1380131
Description
-55℃~+155℃ 1W 90.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS