RC0201JR-0720RL
MFR.Part #
RC0201JR-0720RL
JLCPCB Part #
C138113
Description
-55℃~+125℃ 20Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS