FMP100JT-52-56K
MFR.Part #
FMP100JT-52-56K
JLCPCB Part #
C3362063
Description
-55℃~+155℃ 1W 56kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS