RC0201JR-07100KL
MFR.Part #
RC0201JR-07100KL
JLCPCB Part #
C106230
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS