MFR-25FBF52-12K7
MFR.Part #
MFR-25FBF52-12K7
JLCPCB Part #
C1369253
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS