RC0201FR-131K5L
MFR.Part #
RC0201FR-131K5L
JLCPCB Part #
C6961485
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS