RK73H1HTTC3403F
MFR.Part #
RK73H1HTTC3403F
JLCPCB Part #
C5725597
Description
-55℃~+155℃ 340kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS