RC0201FR-0739RL
MFR.Part #
RC0201FR-0739RL
JLCPCB Part #
C138145
Description
-55℃~+125℃ 25V 39Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS