MFP1WSBBD52-9K76
MFR.Part #
MFP1WSBBD52-9K76
JLCPCB Part #
C1400971
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.76kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS