RC0201FR-0722R1L
MFR.Part #
RC0201FR-0722R1L
JLCPCB Part #
C273326
Description
-55℃~+125℃ 22.1Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS