RC0201FR-0722K6L
MFR.Part #
RC0201FR-0722K6L
JLCPCB Part #
C474608
Description
-55℃~+125℃ 22.6kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS