RC0201FR-0717K4P
MFR.Part #
RC0201FR-0717K4P
JLCPCB Part #
C7334175
Description
-55℃~+125℃ 17.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS