RC0201DR-079K53L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0201DR-079K53L
JLCPCB Part #
C2109706
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS