FMP100FTF52-38K3
MFR.Part #
FMP100FTF52-38K3
JLCPCB Part #
C1380871
Description
-55℃~+155℃ 1W 38.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS