RC0201DR-0797R6L
MFR.Part #
RC0201DR-0797R6L
JLCPCB Part #
C4217842
Description
-55℃~+125℃ 50mW 97.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS