RC0201DR-07845RL
MFR.Part #
RC0201DR-07845RL
JLCPCB Part #
C4344095
Description
-55℃~+125℃ 50mW 845Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS