RC0201DR-0744R2L
MFR.Part #
RC0201DR-0744R2L
JLCPCB Part #
C2109709
Description
-55℃~+125℃ 25V 44.2Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS