15KPA28A/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
15KPA28A/B
JLCPCB Part #
C3706223
Package
P600
Description
15kW 28V 31.28V 317.9A 47.5V TVS P600 Abolished Device ROHS