RSF200JT-73-5R6
MFR.Part #
RSF200JT-73-5R6
JLCPCB Part #
C1391078
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.6Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS