AT0805CRD07165KL
MFR.Part #
AT0805CRD07165KL
JLCPCB Part #
C3946649
Description
-55℃~+155℃ 125mW 165kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS