RC0201DR-0720KL
MFR.Part #
RC0201DR-0720KL
JLCPCB Part #
C851678
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS