AR0805FR-072R94L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AR0805FR-072R94L
JLCPCB Part #
C4294670
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.94Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS