RC0201DR-071K27L
MFR.Part #
RC0201DR-071K27L
JLCPCB Part #
C851667
Description
-55℃~+125℃ 1.27kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS