RV1206FR-07348RL
MFR.Part #
RV1206FR-07348RL
JLCPCB Part #
C6669067
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS