RC0201DR-0711K8L
MFR.Part #
RC0201DR-0711K8L
JLCPCB Part #
C851641
Description
-55℃~+125℃ 11.8kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS