AF0805JR-071M1L
MFR.Part #
AF0805JR-071M1L
JLCPCB Part #
C6123761
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS