RC0201DR-0710K7L
MFR.Part #
RC0201DR-0710K7L
JLCPCB Part #
C851636
Description
-55℃~+125℃ 10.7kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS