TR1206KR-07180RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
TR1206KR-07180RL
JLCPCB Part #
C5966000
Description
-10%~0% -55℃~+155℃ 180Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS