RC0100JR-0768RL
MFR.Part #
RC0100JR-0768RL
JLCPCB Part #
C850650
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 68Ω Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS