AA2010JK-0756RL
MFR.Part #
AA2010JK-0756RL
JLCPCB Part #
C4235843
Description
-55℃~+155℃ 56Ω 750mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS