RC0100JR-07330RL
MFR.Part #
RC0100JR-07330RL
JLCPCB Part #
C850605
Description
-55℃~+125℃ 15V 31.25mW 330Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS