RC0100JR-0710KL
MFR.Part #
RC0100JR-0710KL
JLCPCB Part #
C723372
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 15V 31.25mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS