AF0402FR-072K61L
MFR.Part #
AF0402FR-072K61L
JLCPCB Part #
C20143975
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS