RC0100FR-0786K6L
MFR.Part #
RC0100FR-0786K6L
JLCPCB Part #
C850486
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS