MFR-25FRE52-36R
MFR.Part #
MFR-25FRE52-36R
JLCPCB Part #
C3501387
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS