RC0100FR-07182KL
MFR.Part #
RC0100FR-07182KL
JLCPCB Part #
C849885
Description
-55℃~+125℃ 182kΩ 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS