RSF500JB-91-680K
MFR.Part #
RSF500JB-91-680K
JLCPCB Part #
C3396258
Description
-55℃~+155℃ 5W 680kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS