RC0100FR-0715KL
MFR.Part #
RC0100FR-0715KL
JLCPCB Part #
C849856
Description
-55℃~+125℃ 15V 15kΩ 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS