RC0100FR-0711KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0100FR-0711KL
JLCPCB Part #
C845657
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 11kΩ 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS