RC0075FR-07200RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0075FR-07200RL
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 20mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS